Doprava


Nejkomplexnější brněnská dopravní společnost.

Naše firma se zabývá vnitrostátní a mezinárodní automobilovou dopravou. Sídlíme v Brně a jsme schopni přepravit široký sortiment materiálu a zboží až do hmotnosti 24 tun. Našimi přednostmi jsou flexibilita, široké portfolio vozidel a vlastní skladové zázemí. Nejdůležitější je pro nás spokojenost zákazníka a tomu přizpůsobujeme kvalitu poskytovaných služeb.

Přepravní vozy:

  • Vozy od 1 do 24 tun.
  • Vozy plachtové, skříňové a valníkové.
  • Vozy se zvedacími čely a paletizačními vozíky.
  • Celovozy – kusovka – překládky – přeložení zboží.

Specializujeme se na cross docking pro celou Moravu. Cross - docking je nejmodernější metoda přepravy ve správný čas na správné místo. Jedná se o rychlou a efektivní přepravu zboží k distributorům a tím pádem i k zákazníkům. Celé tajemství spočívá v dokonalém načasování a naplánování. Zboží se neskladuje, ale putuje přímo ze vstupního vozu přes terminál do vozu výstupního.

Vozový parkKrátce o L&L, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1991. Z počátku šlo výhradně o malý dopravní podnik, se zaměřením na provoz nákladních vozidel a autodopravu. S postupem času se zvyšoval počet nákladních vozidel z původních dvou na nynějších padesát a stejně tak počet zaměstnanců, kterých v současné době u firmy L&L, s.r.o. pracuje šedesát.

zjistit více

Kontakt

L&L, s.r.o.
Košuličova 632/10
619 00 Brno
IČ: 25320025

Mapa