Logistika


Neboli spojení dopravy a skladů v jednu službu.

Logistika je soubor činností, jejichž úkolem je zajistit, aby bylo správné zboží ve správném čase, ve správném množství a požadované kvalitě přepraveno na správné místo při minimálních nákladech.

Abychom vyhověli požadavkům všech zákazníků, neustále pracujeme na zkvalitňování svých služeb a rozšiřujeme vozový park. Aktuálně tedy logistiku zajišťuje 50 nákladních vozů, které přepravují zboží v krátkých časech do požadovaných lokalit.

Logistika kontroluje a řídí tok zboží, energií, informací a ostatních zdrojů k zákazníkovi. Díky spojení vlastní dopravy a vlastního skladového areálu je naše firma schopna provádět kompletní logistické služby po celé Moravě.

Našim zákazníkům nabízíme možnost skladování zboží ve vlastních prostorách, kde je k dispozici až 5000 paletových míst. Součástí pronájmu je pochopitelně i přístup k té nejmodernější skladové technice, která značně usnadňuje manipulaci se zbožím. Za své peníze tedy můžete očekávat jen ty nejlepší služby.

Pokud potřebujete přepravit jakékoliv zboží z tohoto skladu, naše společnost ho během krátké chvíle přijme do přepravy a zajistí rychlé doručení na cílové místo. Nedochází tak k prodlevám, jako například při svozu zakázek z celého okolí, kde musí následovat třídění a opětovné nakládání do vozů jedoucích požadovaným směrem.Krátce o L&L, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1991. Z počátku šlo výhradně o malý dopravní podnik, se zaměřením na provoz nákladních vozidel a autodopravu. S postupem času se zvyšoval počet nákladních vozidel z původních dvou na nynějších padesát a stejně tak počet zaměstnanců, kterých v současné době u firmy L&L, s.r.o. pracuje šedesát.

zjistit více

Kontakt

L&L, s.r.o.
Košuličova 632/10
619 00 Brno
IČ: 25320025

Mapa